Portal

O nas

Strona główna / O nas

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi wewnętrznych od 2012 roku. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie wielu klientów. Szanujemy czas i dbamy o Państwa wygodę, dlatego też oferujemy kompleksową usługę w zakresie zakładania stolarki bez konieczności wychodzenia z domu.

Na każdym etapie realizacji od pomiarów przez zamówienie po montaż jesteśmy do Państwa dyspozycji, otwarci i gotowi do współpracy. Każdy klient jest dla nas równie ważny czy to osoba prywatna czy też firma, dlatego do każdego z osobna podchodzimy indywidualnie. Dzięki wieloletnim kontaktom z producentami jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki cenowe dla naszych klientów, a dysponowanie wysokiej jakości sprzętem, wiedza doradców oraz doświadczenie i umiejętności naszych monterów pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Ze względu na to iż nieraz musimy przebyć do Państwa sporą odległość do poszczególnych miejscowości przypisane jest minimum logistyczne cztery lub pięć kompletnych drzwi z usługą (skrzydło + ościeżnica + montaż).

Obszar działania

Kliknij w wybrany obszar i sprawdź minimum logistyczne

Kto pyta nie błądzi!

Być może masz mniej drzwi do zamontowania, a my akurat będziemy w Twojej okolicy
i również moglibyśmy się podjąć zlecenia. Być może Twojej miejscowości nie ma na liście, a potrzebujesz więcej drzwi niż nasze minimum logistyczne.

Sprawdź nasze produkty

Drzwi modułowe / klamki